Gittik-Gördük | MotoTAL HONDA’dan %70 e Varan Müthiş Fuar İndirimleri!

fuar-attapirati

 

Motosiklet fuarının kapılarını açmasıyla birlikte firmalarının indirim ve sezona hazırlık kampanyaları birbiri ardına geliyor. Bu kampayaların en iddialısı anlaşıldığı kadarı ile Honda MotoTAL’de başlamış. Spidi , Caberg, Givi, Gaerne,Tucano Urbano gibi markaların ürünlerinde motosiklet fuarı süresince %70 e varan indirimler uygulanıyor.

Son günlerde sosyal medyada paylaşımları yapılan bu kampanya ve indirimleri yerinde görmek için fuarın 2. günü öğleden sonra MotoTAL Honda Kızıltoprak mağazasına gittik.

Tüm bir Perşembe ve Cuma gününün yarısını fuar alanınında geçirmiştik ve itiraf etmek gerekirse Çin ve Pakistan ürünlerinin istilasına uğramış olan fuar alanından sonra Honda Kızıltoprak bize çöldeki Vaha gibi geldi 🙂

Gerçekten sosyal medyada çıkan reklamlardaki gibi ciddi indirimler uygulamakta firma. Yeni sezon ürünlere yer açmak için, bir önceki sezon ürünlerinde maliyetlerin bile altına inen fiyatlar uygulamışlar.

Hani hep derlerya, ” kıyafet ihtiyacım için fuara gideceğim, oradan birşeyler alacağım ” Biz bunun hiçde doğru olmadığını yaşayarak öğrendik açıkcası. Fuar alanında markası duyulmamış kalitesiz ceketlere 500 – 600 TL fiyat çekiyorlar. MotoTAL in mağazası veya internet sitesinde ise aynı, hatta daha ucuz fiyatlara SPIDI gibi Dünya lideri markaları alabiliyorsunuz.

Bizden söylemesi; Siz MotoTAL Honda Kızıltoprak mağazasına uğramadan sakın bir şey almayın, sonra pişman olmanız yüksek olasılık!

Kızıltoprak ve Hasanpaşa Outlet mağazaları motosiklet fuarı süresince gece 22:00 de kapanacakmış.

Sizler için indirim bölümünde olan ürünlerden birkaçını listeledik. Fakat, tabiki bu kadarla sınırlı değil. Mağaza ve İnternet sitelerinde,  indirimli kategoride çok fazla alternatif bulunmakta.

Honda MotoTAL web Sitesi

581_buyuk

SPIDI Dynamite Deri Ceket

Sezonda 519 € fiyat etiketi taşıyan ( Yaklaşık 1.560 TL )  bu deri ceketde şu anda 599 TL  fiyat etiketi bulunuyor.

1777_buyuk

SPIDI Performance Textil Spor Ceket

Sezonda 259 € fiyat etiketi taşıyan ( Yaklaşık 779 TL )  bu korumalı ceketde şu anda 499 TL  fiyat etiketi bulunuyor.

 

2271_buyuk

GIVI 50.2 Full Face Kask

Bu kask ise sezonda 169 € iken ( 510 TL ) şu anda sadece 285 TL. ve sahiden elinize alıp incelediğinizde piyasada satılan onlarca markadan çok daha kaliteli olduğunu hissediyorsunuz. Zaten sadece markası bile yeterince güveni hissettiriyor insana.