DRD Motorbikes’dan GoMoto Training İşbirliği ile Ücretsiz Motosiklet Teori Eğitimi 2

 

İlki 18 Mart 2017 de düzenlenen Motosiklet Teori Eğitimlerinin 2. si 22 Nisan Cumartesi günü DRD Motorbikes Ataşehir şubesinde Go Moto Traning tarafından gene ücretsiz olarak  düzünleniyor!

Motosikleti, içgüdüsel olarak “Bisiklet sürer gibi” sürmek de bir seçenek.

Belki hayatımız boyunca birçoğumuzun geçtiği bu hatalı yola girmemek ise tam anlamıyla bilinçli bir motosiklet sürücüsünün atacağı adım
Çeşitli büyüklüklerdeki makinelerin üzerine çıkarak sadece gaz kolunu çevirmenin motosiklet sürmek olmadığının bilincinde olan motosiklet binicileri dünyanın her yerinde, neredeyse her yıl bir bazen birkaç kez eğitim alarak, motosikletin daha uzun süre keyfine varıyor.
Hangi seviye olursa olsun, motosiklet sürüşünüze büyük katkıları olacak, yeni başlamak isteyenlerin kafasındaki pek çok “Acaba” sorusunun cevabını verecek olan teori sunumumuzda, hem güvenli sürüşün ilk adımlarıyla tanışacak hem de motosikletin trafikteki pozisyonunun “Yok arkadaş Türkiye’de motosiklet saygı yok” penceresinden çok daha öte bir tanımlaması olması gerektiğini göreceksiniz.
DRD Motorbikes Ataşehir Showroom’da, yine DRD Motorbikes tarafından desteklenmekte olan GO Moto Training tarafından verilecek Ücretsiz teori seminerine, motosikleti olsun, olmasın tüm motosiklet severleri bekliyoruz.
Yer: DRD Motorbikes Ataşehir

DRD Motorbikes Ataşehir

Barbaros mahallesi Kızıl Begonya Sokak
Deluxia Palace H Blok No:9
Ataşehir – İstanbul
Tel: +90 850 460 7400

Etkinlik sayfası: https://www.facebook.com/events/337242903345346/