DRD Motorbikes Ataşehir’de Asil Özbay ve Süpriz Konukları ile Keyifli Bir Söyleşi

Motosiklet teori eğitimleri ve gezginlerin yol hikayeleri gibi sunum ve söyleşilere önem veren ve bu konularla alakalı her 15 günde bir etkinlik düzenleyen DRD Motorbikes Ataşehir’in bu haftaki konuğu Asil Özbay’dı

1 Nisan Cumartesi gününün katılımcısı Asil Özbay, 1 Kadın 1 Motosiklet 10 Ülke sloganı ile kız kulesinden başladığı, kadınların yapabileceklerinin sınırlarının ne kadar geniş olduğunu göstermeyi nasıl başardığını yolculuk hikayeleri ile harmanlayarak anlattı.

Gayet keyifli ve samimi bir ortamda geçen sunumun ilk dakikalarında kalabalık ve katılımcıların oturmaları için yerleştirilmiş renkli yastıkları gayet ilginç bulan DRD Ataşehir’in kedisi ” Sarı ” sunuma dahil olmak ve dikkatleri kendi üzerine çekmek istedi lakin kısa süre içerisinde kendisine sunum yapanın kendisi olmadığı tatlı bir dille anlatıldı. Açıkcası ilginin kendi üzerinden bir hanımın üzerinde yoğunlaşmasından pek memnun olmayan ” Sarı ” oyunlarına kendi güvenli odasında devam etti 🙂

Asil Özbay, Dikiz Aynamda Dünya’nın nasıl şekillendiği, 1 Kadın 1 Motosiklet 10 Ülke projesinin nasıl hayata geçirildiği ve tabiki yolculukları esnasında yaşadığı deneyimleri olabildiğince samimi bir ortamda dinleyicilerine aktardı.

Oldukça keyifli geçen söyleşinin ortalarında ise Asil’in süpriz konukları söyleşiye dahil oldu. Süren Bayan ve Gülşah Merve Yüksel.

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=Q79PLnl3I0g[/embedyt]

 

Bu sayede dinleyiciler akıllarındaki soruları bombardıman halinde üç hanımefendiye de sormaya başladı ve neticede gayet keyifli bir gün geçti.

Attapirati.com ekibi olarak, Bu etkinliği düzenleyen DRD Motorbikes’a, güzel sunumu ve enerjisi için Asil Özbay’a ve süpriz konuklar Süren Bayan ve Gülşah Merve Yüksel’e bu güzel gün için teşekkür ederiz.