Pagani Huayra ile Premier Dragon Evo Kaskın Ortak Noktası Nedir ?

 

prepagi

Motosiklet sürücülerini hedeflemiş bir web sitesinde bir süper otomobilden bahsetmek biraz garip gelebilir. Fakat her iki marka da Dünya’nın en özel teknolojilerini kullanmakta.

Dragon-Evo-TY-Carbon-BM-3_4

730 Beygir gücündeki V12 çift turbo motoru ile rahatlıkla 370 Km. sürate ulaşabilen Pagini Huayra Dünya’da trafiğe çıkması yasal kabul edilen en hızlı otomobil sayılmakta.  Peki yaklaşık 1.000.000 € değerindeki bu otomobille Premier Dragon Evo kaskın ortak noktası nedir ?

716

Kesinlikle üretildikleri materyal….

Sicurezza-qualita

Premier Dragon Evo kaskları, aynı Pagini Huayra gibi Titanyum-Vectran-Carbon ( TVC ) teknolojisi ile üretilmekte. Dış kabuğu TVC den üretilmiş olan Premier kasklar, klasik karbon veya Tri-Composit kasklara kıyasla %35 daha iyi darbe emme özelliği sunmakta. Üstelik bu çok gelişmiş malzeme sayesinde kaskın toplam ağırlığı 1.100 – 1.200 Gr. dolaylarında kalmakta, ki bir kaskın ağırlığı, motosiklet sürücüleri tarafından aranılan en önemli kriterlerin başında gelmekte.

Dragon-Evo-Carbon2

Bu yıl kask üretiminde 60. yılını kutlayan İtalyan Markası Premier çok yakında Türk motosiklet tüketicisi ile buluşmaya hazırlanıyor…

Titanium Vectran Carbon teknolojisine sahip olabilmeniz için 1.000.000 € dan fazla vererek bir Pagini Huayra’da satın alabilirsiniz tabiki…

Tercih sizin…