İZEV’in Yaşam Köyü için 10 milyon izlenme hedefine Siz de Destek Olun!

İstanbul Zihinsel Engelliler İçin Eğitim ve Dayanışma Vakfı (İZEV) hayata geçirdiği ‘Hayvanlar ve Biz’ projesi için Pink Floyd’un solisti Roger Waters’ın desteğiyle ‘Another Brick in The Wall’ şarkısına 30 farklı bireyle klip çekti. 10 milyon izlenme sayısına ulaşmaya çalışan İZEV, hedefe varıldığında Yaşam Köyü’nün kurulacağını duyurdu.

Arkadaşlar;
Sizlerden “10-16 Mayıs
Engelliler Haftası” içinde bir rica;
Bilen arkadaşlar vardır belki, Pink Floyd’un ünlü şarkısı “the Wall In” haklarını, Roger Waters iki seneliğine Türkiyedeki İZEV’e verdi ve Türkçe sözler yazıldı.
Video eğer 10 milyon izlenme alırsa, Engelli dostlarımız için kendileri tarafından bir yaşam köyü kurulacak.
Yapmanız gereken tek şey videoyu izlemek ya da izlenme sayısının artmasına yardımda bulunmak.
Göndereceğim videoyu elinizden geldiğince etrafınızdaki herkese ulaştırıp izlemelerine vesile olup bu yaşam köyünün kurulmasına destek olursanız gerçekten çok önemli bir hizmete katkıda bulunmuş olursunuz…
Teşekkürler…
[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=3dnzLM_N-2Q[/embedyt]

‘Hayvanlar ve Biz’ projesi için açılan sergi Sarıyer Belediyesi ev sahipliğinde ünlü isimlerin katılımıyla Boğaziçi Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşti. Proje için Roger Waters’ın desteğiyle ‘Another Brick in The Wall’ şarkısına çekilen klip de gecede gösterildi. Şarkının telifi 1979 yılından bu yana ilk kez Türkiye’deki down sendromlu bireylere verildi..

İZEV Vakfı Gönüllü Marka Danışmanı Hakan Kural, “Klip önceki gün yayınlandı şu an 50 bin kişiye ulaştık. Hedefimiz bunun en kısa zamanda 10 milyon tıklamaya ulaşması. Neden 10 milyon çünkü tıklama artıkça çocuklara gelecek maddi destek de artacak ve Yaşam Köyü kurulacak” dedi.